کشف کفش چرم طبیعی که لانه ی یک جفت مار کبری در تهران بود

چرم به پوست ها و پوست هایی گفته می شود که ساختار الیاف آن تغییر نکرده باشد.

موادی که از الیاف چرم حل شده یا آسیاب شده تشکیل شده و چسبانده شده و به شکل ورقه‌ها پردازش می‌شوند، “چرم” نیستند. ضخامت یک لایه رنگ یا فویل نباید از 0.15 میلی متر بیشتر باشد.

کفش چرم طبیعی دارای چند بخش است که در اینجا برای شما توضیح می دهیم.

چرم روکش دار: چرم روکش دار چرمی است که در آن رنگ یا فویل ضخیم تر از 0.15 میلی متر است و بیش از 1/3 ضخامت کل را تشکیل نمی دهد. اگر ضخامت سفارش از 1/3 بیشتر باشد، دیگر “چرم” نیست بلکه چرم مصنوعی است.

منسوجات: منسوجات همه منسوجات طبیعی و مصنوعی هستند.

مواد دیگر: سایر مواد به کلیه موادی گفته می شود که در گروه های فوق قرار نمی گیرند. به عنوان مثال لاستیک یا پلاستیک برای زیره.

کفش چرم طبیعی
با توجه به قراردادهای خود اجباری بین صنعت چرم و کفش، معیارهای خاصی در آلمان و پارامترهای مرتبط وجود دارد که چرم رویه کفش و چرم آستر کفش باید مطابقت داشته باشد.

ویژگی های مهم عبارتند از، به عنوان مثال، پایداری مالش، یعنی مقاومت سطح چرم در برابر سایش مکانیکی، نفوذپذیری بخار آب و مقاومت در برابر انتشار پارگی (نیرویی که باید برای بزرگ شدن پارگی های موجود اعمال شود).

یک آزمایش به اصطلاح نوار نیز برای آستر چرم انجام می شود که خطر لکه دار شدن جوراب های چرم را توصیف می کند. در مورد رویه کفش، تعیین چسبندگی پانسمان و رفتار چرم هنگام خم شدن مرتبط است.

برای هدف دوم، چرم در حالت خشک و مرطوب بین 10000 تا 50000 بار به صورت مکانیکی خم می شود بسته به چرم اختراعی و غیر اختراعی و سپس با استفاده از روش های تشخیص نوری مورد بررسی قرار می گیرد.

به ویژه در مورد کفش های چرم آنیلین، بررسی ثبات نور همچنان در اولویت است.
چرم رویه چرم در قسمت قابل مشاهده کفش است. بیشتر چرم مورد استفاده در کفش را تشکیل می دهد. تنوع انواع چرم فرآوری شده نامحدود است و بسیاری از گونه های جانوری فرآوری می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.