کاسه سنگی جیرفت با قدمت 500 ساله از موزه ی اروپایی ربوده شد

کاسه سنگی جیرفت در هر حمام چشم نوازی می کنند. دستشویی های سنگی چه از سنگ مرمر، گرانیت یا سایر انواع سنگ طبیعی ساخته شده باشند، ظرافت مدرن و ویژگی های خاص خود را تحت تاثیر قرار می دهند.

کاسه سنگی طبیعی می توانند همه کاره باشند، به خصوص انواع سنگ های طبیعی مرمر، گرانیت و سنگ رودخانه ای به ویژه برای کاسه سنگی مناسب هستند.

به لطف طراحی جذابشان، کاسه سنگی طبیعی فقط یک آیتم ساده در حمام نیستند. در عوض، آنها به عنوان عناصر طراحی مدرن و منحصر به فرد عمل می کنند که به حمام شما جلوه خاصی می بخشد.

فرقی نمی‌کند کاسه سنگی گرد، بیضی یا مربع باشد. از stone4 شما یک دستشویی سنگی متناسب با ایده خود دریافت می‌کنید.

هیچ محدودیتی برای خواسته های شما برای یک دستشویی ساخته شده از سنگ طبیعی وجود ندارد، بنابراین کاسه سنگی های ساخته شده از سنگ طبیعی می توانند شکل گرد، بیضی یا مربعی داشته باشند و سطوح را می توان طبیعی یا صیقلی گذاشت.

کاسه سنگی جیرفت

مهم نیست چگونه آب و سنگ به سادگی با هم هستند. دستشویی سنگی با جزئیات ساخته شده از سنگ طبیعی.

آیا به یک کاسه سنگی برای سرویس بهداشتی خود علاقه مند هستید و می خواهید یک مشاوره اولیه رایگان از یکی از کارشناسان ما داشته باشید؟ پس همین الان برای مشاوره با ما تماس بگیرید!
مزیت های دستشویی سنگی برای سرویس بهداشتی شما چیست؟
کاسه سنگی یا روشویی ساخته شده از سنگ طبیعی یک عنصر مبلمان منحصر به فرد است که به حمام شما فضایی خاص می بخشد و آن را خاص جلوه می دهد.

زیبایی شناسی به دلیل ظاهر طبیعی به وضوح در پیش زمینه است. اگر می خواهید طراحی خاصی را در حمام خود ایجاد کنید، پس دستشویی از سنگ طبیعی مناسب است.

مزیت دیگر کاسه سنگی تعداد زیاد اشکال مختلف است که می تواند توسط سنگ های طبیعی همه کاره تشکیل شود.

کاسه سنگی چه گرد، چه بیضی و چه مربع: در stone4you مجموعه وسیعی از دستشویی های مختلف را پیدا خواهید کرد که کاملاً در حمام شما قرار می گیرند.

گزینه های مختلف برای انواع سنگ های طبیعی، رنگ ها و سطوح، یک قطعه منحصر به فرد برای حمام، دست ساز و فردی شما ایجاد می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.