ژاپنی ها با لوله پلیکا شماره 8 یک ربات هوشمند امدادرسان ساختند

لوله پلیکا شماره 8 باید با مشخصات بلندمدت (به طور کلی 50 سال) که سازنده باید ارائه دهد محاسبه شود. در مواد جدید، با تجربه کمتر از 50 سال، یعنی تقریباً در همه مواردی که وجود دارد، این ویژگی ها با استفاده از آزمایش های تسریع شده توسط گرمایش برون یابی می شوند.

لوله پلیکا همچنین ویژگی‌ها با دما متفاوت است، برخی از این مواد در دماهای پایین ترد می‌شوند و در دمای بالا جریان دارند، اما مقادیر دمایی که باعث شکنندگی یا خزش می‌شوند با ترکیب بسیار متفاوت است.

همیشه می توان لوله پلیکا را پیدا کرد که در برابر محدوده دمایی مورد نیاز ما مقاومت کند، فقط لازم است به سازنده اطلاع داده شود یا محدوده استفاده از ماده ای را که می خواهیم استفاده کنیم به دقت مطالعه شود.

نام عمومی پلاستیک به موادی با ماهیت آلی اطلاق می شود که از درشت مولکول های کربن، سیلیس، اکسیژن، هیدروژن و سایر عناصر تشکیل شده اند که دارای یک سری رفتارهای مشترک هستند.

لوله پلیکا شماره 8

اولین طبقه بندی را می توان با توجه به وضعیت ماهیت آن به شرح زیر انجام داد:

طبیعی، آنهایی هستند که به صورت طبیعی در طبیعت یافت می شوند که از جمله شناخته شده ترین آنها می توان به رزین های سلولز، لاستیک و طبیعی با منشاء گیاهی اشاره کرد.
آنها نیمه مصنوعی هستند و برای پایداری و در نتیجه استفاده از آنها نیاز به تبدیل فیزیکی شیمیایی خاصی دارند. اینها شامل آبنیت و نیتروسلولز است.
مصنوعی، آنها از طریق سنتز مونومرها برای تشکیل پلیمرها ایجاد می شوند. این مواد به دست آمده از پلیمریزاسیون به ساختاری پایدار می رسند و مواد پلاستیکی را تشکیل می دهند که به درستی در کارهای عمرانی و برخی از آنها در ساخت لوله پلیکا استفاده می شود.

هر یک از خانواده های قبلی به چندین ترکیب تقسیم می شوند که عناصر نهایی آنها به راحتی قابل تشخیص هستند زیرا اغلب در کارهای عمرانی یا ساخت و ساز استفاده می شوند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.