چگونگی استفاده از واکس کفش

کربی آلیسون، از وب‌سایت پوشاک مردانه Kirby Allison’s Hanger Project، می‌نویسد که واکس کفش خانگی عمیقاً به رویه‌ها نفوذ می‌کند تا مواد مغذی ضروری مورد نیاز برای حفظ شرایط بهینه و انعطاف‌پذیری چرم را تامین کند، در حالی که از خشک شدن آن جلوگیری می‌کند.” نیک هوروین از Horween Leathers (یکی از قدیمی‌ترین دباغ‌خانه‌های مستمر در ایالات متحده) به من گفت که Renovateur یک محصول بسیار تصفیه‌شده و کنترل آن آسان‌تر از ونیزی است، یکی از دیگر نرم‌کننده‌های آزمایش‌شده ما.

من و استنلی مایز واکس کفش رنگ سفید را روی بلوچرهای آلن ادموندز کلیفتون آزمایش کردیم. به دلیل یک سری شرایط (از جمله، اما نه محدود به تعطیلات و تنبلی)، من آخرین بار آنها را حدود سه ماه قبل صیقل داده بودم، و بعد از آن فقط چندین بار آنها را می پوشیدم. ترک خورده یا پوسته پوسته نشدند، اما احساس می کردند که می توانند از حالت دهنده استفاده کنند.

همانطور که واکس کفش مشکی را تماشا می کردم که روی کفشم کار می کند، متوجه سهولت کنترلی شدم که نیک هوروین به محصول نسبت داده بود. در ناحیه ای که Mayes در ابتدا از آن استفاده می کرد فرو نرفت و تیره نشد (برخلاف مومیایی چرم ونیزی). در عوض شکل‌پذیر باقی ماند و به راحتی و به طور یکنواخت روی چرم پخش شد.

مایز به من گفت که پخش‌پذیری برتر واکس کفش سفید به او اجازه می‌دهد در مقایسه با مقدار معادل Lexol یا مومیایی‌کننده چرمی ونیزی، پوشش بیشتری را با یک لایه‌کشی به دست آورد. ما متوجه شدیم که Renovateur نسبت به سایر محصولات زمان بیشتری برای جذب کامل نیاز دارد. با این حال، این خوب است، زیرا به کاربران خانگی بی تجربه حاشیه خطای بیشتری می دهد.

  • منابع:
  1. The Best Products for Maintaining and Shining Leather Shoes
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.