چگونه سگ های نگهبان سالم می مانند؟

اگر به فکر استفاده از سگ های نگهبانی خود به عنوان محافظ بر روی RV خود نیز هستید، در اینجا چند نکته اضافی برای قفل کردن کمپ خود در حین سفر نیز وجود دارد. برخی از موقعیت های خطرناک ممکن است هنگام مسافرت یا کمپینگ رخ دهد. یک سگ نگهبان می تواند به شما در مورد خطرات احتمالی مانند حیوانات وحشی و سایر مزاحمان ناخواسته هشدار دهد.

 

آگاهانه تصمیم بگیرید
هر مسیری را که تصمیم دارید با یک سگ نگهبان طی کنید، چه به دنبال محافظت فیزیکی باشید و چه بیشتر یک گزینه مناسب برای خانواده عکس تلویزیون جیوه داربا مجموعه‌ای از ریه‌های خوب، مطمئن شوید که با چشمان باز تصمیم می‌گیرید. از انتخاب نژاد گرفته تا آموزش، اطاعت و اجتماعی شدن، یک مالک کاملاً آگاه کلید شماره یک برای موفقیت با سگ نگهبان است.

تنها به سگ تکیه نکنید
به یاد داشته باشید قیمت هر گرم جیوه قرمز، سگ نگهبان شکست ناپذیر نیست. اگر قصد دارید برای محافظت از خانه خود روی یک توله سگ سرمایه گذاری کنید، همچنین مهم است که از آنها با چیزهایی مانند یک سیستم امنیتی خوب و درها و پنجره های محکم پشتیبانی کنید.

آنها را نزد دیگران نگذارید
اگر سگی را برای محافظت از خانه خود آموزش داده اید، ضروری است که او را با بازدیدکنندگان تنها نگذارید. حتی اگر می‌دانند که داشتن شخصی در اطراف مشکلی ندارد، ممکن است یک حرکت یا رفتار خاص را به عنوان یک تهدید بخواند و بدون اینکه شما در کنار شما باشید و او را متوقف کنید، می‌توانند به حالت سگ نگهبان بروند.

به عنوان مثال سایت آراد برندینگ، در اینجا داستانی از حمله یک سگ نگهبان به شخصی در حین دور هم جمع شدن خانواده است. هشدار داده شود، هر چند، محتوا کمی گرافیکی است!

علاوه بر آموزش سگ نگهبان، از آموزش جعبه برای کنترل سگ خود استفاده کنید. به این ترتیب اگر افراد زیادی دارید، می‌توانید سگ خود را به مکانی امن بفرستید تا بتوانند به دور از استرس شرکت در آن استراحت کنند و نیازی نیست که همیشه مراقب آنها باشید.

  • منابع:
  1. Everything you need to know before getting a guard dog
  • تبلیغات:
  1. پرداخت افزایش حقوق بازنشستگان و کارمندان
  2. تاثیر قارچ بر روی بدن انسان ها
  3. پوشاک خوب چیست
  4. فروش کفش مردانه مجلسی توليد تبريز

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.