پالتو زنانه جدید با جنس پر عقاب وارد بازار شد

مدل‌های پالتو زنانه جدید برای خانم‌ها زنانه‌تر، متناسب‌تر و کمی گشادتر شده‌اند. زنان همچنین از پوشیدن پالتو های کوتاه به شکل ردینگوت لذت می بردند که با دامن هایی از پارچه مشابه به فروش می رسید.

در دوران سخت جنگ، پشم کمیاب شد، به همین دلیل پالتو ها را از پتو یا جایگزین های پشم بی کیفیت می ساختند. برجسته ترین سبک در آن زمان بازی چین و پارچه بود و دکور شامل تزیین با گلدوزی بود.

همچنین علاوه بر پالتو، مقنعه، روسری یا کلاه کوچکی وجود داشت که پشت سر را نمی پوشاند.

دهه 50 مد را برای یک پالتو کوتاه از پشم ضخیم به ارمغان آورد که به آن “پالتو دافل” می گفتند. این مدل دارای کاپوت و بست هایی روی حلقه ها و دکمه ها بود.

و خانم‌ها در این زمان پالتوهایی با شبح‌های برازنده به شکل A، H و X می‌پوشند. زنان متهورتر مد مدل‌های غیرمعمول از خانه مد فرانسوی Balenciaga را می‌پوشند پالتو پیله‌ای و پالتو چهارتایی.

پالتو زنانه جدید

خوب، دهه 60 با اکتشاف فعال فضا مشخص شد، که بر بسیاری از زمینه های زندگی، از جمله طراحی لباس، تأثیر گذاشت. مدل های پالتو یک شبح مستقیم یا ذوزنقه ای سخت به دست آوردند و طول آن به سطح ژاکت ها رسید.

علاوه بر این، در دهه 70، خانم ها پالتو های ماکسی باریک در کمر می پوشیدند و در ترند پانچو می شدند.

ترکیب مردانه یکسان باقی ماند، فقط طول پالتو متفاوت بود از زانو یا ساق پا. دهه 80 زمان مانتوهای حجیم با بازوهای عمیق و شانه های پهن است.

و در دهه 90، محبوبیت پالتو ها کمی کاهش می یابد، زیرا پالتو ها به جای آنها می آیند. کسانی که به این لباس بیرونی وفادار ماندند، مدل هایی را به سبک “گرانج” انتخاب کردند، یک سبک گشاد غیررسمی.

مهم نیست که چگونه روند استایل در طول سال های گذشته تغییر کرده است و مهم نیست که چگونه بر استایل و طیف پالتو ها تأثیر می گذارد، در دنیای مدرن این نوع از لباس های بیرونی بخشی جدایی ناپذیر از کمد لباس مردانه و زنانه است.

برخی از گزینه های سبک در گذشته باقی مانده اند، به عنوان بخشی جدایی ناپذیر از تاریخ پالتو، و برخی از آنها محبوب و مرتبط با امروز باقی مانده اند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.