مرکز تولید انواع زعفران یک مثقالی

مرکز تولید انواع زعفران یک مثقالی، در خراسان های رضوی و جنوبی محصولی با کیفیت عالی و قیمت مناسب به بازارهای هدف ارائه می دهند.

مرکز تولید انواع زعفران

زعفران سحرخیز مشهد جزو محصولات بومی ایران شناخته شده می باشد.

این محصول به صورت عمده و با هدف های صادراتی در مناطق مختلفی از ایران در حال بهره برداری می باشد. همان طور که مستحضر هستید امروزه مناطق متعددی از ایران به کشت این محصول پر درآمد و پر طرفدار روی آورده اند. اما جالب است بدانید که مرکز تولید اصلی این محصول معجزه انگیز از قدیم الایام مناطق خراسان ایران بوده است.

به گونه ای که همه ی خریداران و فعالان این حوزه تجاری با کیفیت و مرغوبیت زعفران خراسان آشنا بوده و این محصول را به آسانی از روی رنگ و عطر آن از محصولات دیگر مناطق مختلف تشخیص می دهند.

مرکز تولید انواع زعفران مرکز تولید انواع زعفران

انواع زعفران یک مثقالی

خراسان رضوی و خراسان جنوبی شامل هزاران هکتار زمین زیر کشت پیاز زعفران می باشند.

می توان به جرات گفت اصلی ترین و تنها ترین محصول پر درآمد این استان ها زعفران ۴ گرمی مصطفوی بوده و هست.

زعفران در هر سال یک بار قابل گل دهی و در آمدزایی می باشد. محصول دهی زعفران از اول پاییز آغاز و تا پایان پاییز به طول می انجامد. جمع آوری زعفران کار بسیاری اسانی است به گونه ای که اهالی و کشاورزان مناطق خراسان در فصل برداشت این محصول همگی، زن و مرد و حتی بچه ها به کار مشغول می شوند و محصول را جمع آوری کرده و نسبت به پاک کردن آن اقدام می نمایند.

روش پاک کردن زعفران نیز آسان و راحت است و هر فردی می تواند نسبت به پاک کردن آن اقدام نماید. در تولید و عرضه زعفران به بازار سخت ترین و مشکل ترین عمل مربوط به زمان خشک کردن این محصول است. روش ها و تکنیک های خشک کردن زعفران بسیار زیاد است و هر فردی با روش و اصول خود عمل خشک کردن زعفران را انجام می دهد.

زعفران بسته به روش و اصول خشک کردن در زمان عرضه به بازار در دسته های مختلف قرار می گیرد.
• زعفران دختر پیچ
• زعفران پوشال معمولی
• زعفران پوشال قلمدار
• زعفران نگین درجه یک
• زعفران سوپر نگین
• زعفران نگین اتویی

هر یک از زعفران های نام برده شده در متن بالا با قیمت های متفاوت و در بسته بندی های متنوع در سطح بازار عرضه می شوند. تفاوت قیمت در این محصولات به حدی زیاد است که بیشتر خریداران به شک افتاده و با یک انتخاب سخت رو به رو می شوند.

مرکز تولید انواع زعفران

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.