مردی بادام درختی 1401 با پوست را برای کادوی روز زن به همسر خود هدیه داد

کاهش مرگ و میر با مصرف بادام درختی 1401 با پوست و آجیل درختی برای بیماری های تنفسی و عصبی قوی تر بود و نتایج بین زن و مرد برابر بود.
خوردن بادام درختی در صورت مصرف اعتدال مضر و عوارضی ندارد، اما خوردن آن در برخی موارد ممکن است باعث آسیب های زیر شود:

مسمومیت با آفلاتوکسین: یکی از مواد زائد ناشی از قارچ است، خطر آلودگی بادام درختی به این ماده در صورت نگهداری در مناطقی با دما و رطوبت بالا افزایش می یابد، مصرف بادام درختی آلوده به آفلاتوکسین ممکن است منجر به بروز علائم زیادی در آن شود.

فرد مبتلا مانند از دست دادن اشتها، یرقان و مشکلات گوارشی کبد و در موارد شدید می تواند منجر به نارسایی کبد و سرطان کبد شود.

ضد تغذیه: بادام درختی حاوی موادی است که مانع از جذب برخی از مواد مغذی از جمله اسید فیتیک می شود که جذب آهن و روی را کاهش می دهد.

این مشکل معمولاً در افرادی که گوشت می خورند مشکل ساز نیست، اما گیاهخواران یا مناطقی که کاملاً به غلات و غلات متکی هستند مشکلی ندارد. حبوبات در رژیم غذایی آنها غذای آن ممکن است منجر به کمبود این عناصر در بدن شود.

بادام درختی

آلرژی: آلرژی به بادام درختی یکی از شایع ترین انواع آلرژی است و می توان آن را یکی از شدیدترین انواع آلرژی دانست و منجر به واکنش های فوری در بدن می شود که منجر به بروز علائم زیر می شود:
احساس خارش پوست.
ظهور لکه های کوچک یا بزرگ روی پوست.
گرفتگی بینی.
حالت تهوع.
احساس خارش، گزگز یا سوزن سوزن شدن در گلو یا دهان.
در موارد شدید، علائم جدی تری ظاهر می شود، از جمله: تنگی نفس، افت ناگهانی فشار خون، رنگ پریدگی پوست یا آبی، سرگیجه یا غش، و مشکلات گوارشی.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.