لوبیا سفید عمده بخورید تا از خراب شدن دندان هایتان جلوگیری شود

هنگام تهیه لوبیا سفید عمده نیز باید دقت کنید که  در آخر نمک اضافه کنید. در غیر این صورت، مانند همه حبوبات، پختن لوبیاها تا زمانی که نرم شوند، عملا غیرممکن است.

فقط نمونه هایی که کمی چروک شده اند باید در اسرع وقت استفاده شوند، زیرا آنها روی هم قرار می گیرند (بد نیست!) و با گذشت زمان عطر خوب خود را از دست می دهند.

با جایگزین خشک شده، عامل زمان نقش مهمی ایفا می کند، زیرا مغزها باید به مدت شش، بهتر است 12 ساعت قبل از پردازش در آب سرد خیس شوند تا بعد از مدت زمان پخت 45 تا 60 دقیقه واقعاً پخته شوند.

اگر خیس نکنید، این مدت تا دو ساعت افزایش می یابد. بنابراین همیشه ارزش دارد که ناهار را برای روز بعد از شب قبل در آب قرار دهید.

لوبیای سفید کنسرو شده بسیار ساده ترین برای پردازش است. قوطی یا لیوان را باز کنید، لوبیاها را برای مدت کوتاهی با آب شفاف بشویید، آنها را در قابلمه قرار دهید تمام شد.

لوبیا سفید عمده

علاوه بر این، آنها یک شریک ایده آل برای ذخیره سازی هستند، زیرا لوبیا سفید کنسرو شده معمولاً برای چندین سال قابل نگهداری است.

ارزش های درونی چیزی که لوبیا سفید را تقویت کننده واقعی کاهش وزن می کند.
لوبیا سفید دارای مواد بسیار خوبی است. بسیاری از آنها نه تنها کمک ارزشمندی به سلامت عمومی شما می کنند، بلکه حتی می توانند به کاهش وزن بدن شما کمک کنند.

قبل از هر چیز باید به محتوای پروتئین بسیار بالای دانه های کوچک اشاره کرد. این تضمین می کند که احساس سیری شما برای مدت طولانی ادامه داشته باشد و گرسنگی شدید در وهله اول ایجاد نشود.

علاوه بر این، پروتئین کافی برای ساخت توده عضلانی جدید ضروری است. و نشان داده شده است که ماهیچه ها حتی در حالت استراحت کالری زیادی می سوزانند.

فیبرهای غذایی موجود در آن نیز همین اثر را دارند. و تعداد زیادی از آنها در بسته های برق کوچک وجود دارد که 100 گرم لوبیا سفید خشک تقریباً کل نیاز روزانه را پوشش می دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.