فروش فلفل دلمه قرمز در بازار تهران موجب دعوایی شدید شد

فلفل دلمه قرمز سبزی بسیار متنوعی است که سرشار از مواد مغذی برای سلامتی است، مانند ویتامین های C، K، B6 یا E و مواد معدنی مانند پتاسیم و فولات.
از جمله فواید فلفل دلمه قرمز برای سلامتی، این سبزی با کم خونی مبارزه می کند، سلامت چشم را بهبود می بخشد، دارای خواص آنتی اکسیدانی و ضد التهابی است و برای تقویت منظم روده عالی است.
روز را با آگاهی کامل با انتخاب اخبار از Business Insider اسپانیا شروع کنید: به صورت رایگان در اینجا مشترک شوید.
فلفل دلمه قرمز یک غذای فوق العاده برای مراقبت از سلامتی شماست. این سبزی مقرون به صرفه که در طول سال در دسترس است.

اگرچه لذیذترین و خوش طعم ترین انواع آن از ژوئن تا اکتبر در دسترس است به دلیل تطبیق پذیری زیاد آن متمایز است، زیرا می توانید آن را در انواع تزئینات، راتاتویی، خورش ها یا همراهان قرار دهید.

اگرچه فلفل دلمه‌ای رنگ‌های بسیار متنوعی دارد، اما هر فلفل رنگی طعم و مشخصات غذایی منحصر به فردی دارد. به گزارش WebMD، فلفل دلمه ای سبز یکی از خوشمزه ترین انواع فلفل دلمه ای است و نسبت به فلفل دلمه ای قرمز یا زرد بیشتر تازه می ماند.

فلفل دلمه قرمز

آنها از Healthline توضیح می دهند که فلفل دلمه قرمز یا فلفل دلمه ای (Capsicum annuum) سبزیجات محسوب می شوند، اگرچه از نظر فنی یک نوع میوه هستند. آنها زنگی شکل، ضخیم و طعم کمتری شیرین و کمی تلخ تر از رنگ های دیگر دارند.

قبل از برشمردن فواید سلامتی فلفل دلمه قرمز، اولین ویژگی مهم این سبزیجات، چگالی غذایی بالای آنها است، زیرا با کالری کمی، انواع غنی از ویتامین ها، مواد معدنی و فیبر را فراهم می کنند.

یک فنجان فلفل شیرین خام (حدود 150 گرم) تنها 30 کالری دارد. همچنین دارای 1.3 گرم پروتئین، 7 کربوهیدرات و 2.6 گرم فیبر است.

فلفل دلمه ای سبز دارای پتاسیم، ویتامین A، ویتامین K، ویتامین B6 یا پیریدوکسین و مقادیر زیاد و کم تیامین (B1)، منیزیم، پتاسیم، مس و ویتامین E است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.