شیشه پاک کن خانگی موجب مسمومیت فرزند کوچک خانواده شد

کاربردهایی برای شیشه پاک کن خانگی وجود دارد که ممکن است از آنها بی اطلاع باشید. ما آنها را در این مقاله به اشتراک می گذاریم!
کاربرد شیشه پاک کن که احتمالا نمی دانستید.
گاهی اوقات متوجه می‌شویم که برخی از محصولات روزمره را می‌توان برای بسیاری چیزهای دیگر استفاده کرد که حتی نمی‌توانیم تصورش را هم بکنیم. در این مورد، ما به کاربردهای مختلف شیشه پاک کن اشاره می کنیم که ممکن است از آنها اطلاعی نداشته باشید.

این محصول در دهه 1930 اختراع شد و از آن زمان به کریستال ها اجازه می دهد تا به سرعت و به طور موثر بی عیب و نقص باشند. با این حال، آیا می دانید برای چه چیزهای دیگری می توانید از این مایع استفاده کنید؟

شیشه پاک کن این مایع که در ابتدا فقط یک رنگ آبی شفاف و شفاف بود، امروزه در انواع، اجزا و رایحه‌های مختلف عرضه می‌شود. در ابتدا این یک محصول بسیار قابل اشتعال بود، اما بعداً بر اساس سورفکتانت ها دوباره فرموله شد.

شیشه پاک کن خانگی

خود شیشه پاک کن معمولا در یک ظرف پلاستیکی و با اسپری برای سهولت در کاربرد آن فروخته می شود. اما اگرچه برای این هدف خاص فروخته می شود، درست است که کاربردهای کمتر شناخته شده دیگری نیز دارد که ممکن است شما را شگفت زده کند.

ضد حشرات: یکی از کاربردهای عجیب شیشه شوی به عنوان محصولی برای از بین بردن و از بین بردن حشرات نامطلوب است. از این نظر، می‌توانیم از آن برای سمپاشی مستقیم به همان روشی استفاده کنیم که از بوی تند سایر حشره‌کش‌ها جلوگیری می‌کنیم.

به خصوص اگر محصول حاوی آمونیاک باشد، می تواند یک دافع موثر برای حشرات خانگی باشد.
همچنین، اگر پاک کننده حاوی آمونیاک در فرمول خود باشد، مانند اغلب اوقات، می تواند در دفع آنها نیز مفید باشد. این بو بسیار ناخوشایند است، بنابراین می‌توانیم آن را روی پنجره‌ها و درها بمالیم تا حشرات را دور نگه داریم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.