شیشه فلاسک معمولی بخرید تا از زمستان خود لذت ببرید

ساعت ها طعم قهوه تازه دم شده به لطف دمای ثابت و مهر و موم هوا! هیچ چیز بهتر از یک قهوه داغ یا چای سرد سرد نیست.

در فلاسک، چیزهای گرم گرم و چیزهای سرد خنک می مانند. برای لحظاتی لذت بخش با بهترین طعم: مایعات ساعت ها در پارچ جاروبرقی گرم یا سرد می مانند.

محصولات عایق نیز عطر را به طرز شگفت انگیزی حفظ می کنند و نوشیدنی یا غذا را از آلودگی محافظت می کنند. می توانید در پست وبلاگ ما دریابید که کدام گونه ها در دسترس هستند و برای چه چیزی مناسب تر هستند.

فلاسک های فلاسک از کلمه یونانی برای گرما “ترموس” نامگذاری شده اند. بطری های کاربردی بیش از صد سال است که وجود دارند و یک ساکسون راه را هموار کرده است.

در سال 1881، شیمیدان A. F. Weinhold از Zwenkau در نزدیکی لایپزیگ یک فلاسک با روکش خلاء را برای اهداف آزمایشگاهی ساخت. بدنه های شیشه ای چند جداره و فضای بدون هوا در بین آنها عایق خوبی را در ظرف تضمین می کند.

شیشه فلاسک معمولی

یک تکنسین شیشه براندنبورگ، راینهولد برگر، این ظرف را برای ذخیره هوای مایع در آن توسعه داد. همانطور که اغلب اتفاق می افتد، شانس به او کمک کرد.

در آزمایشی که با آب داغ انجام داد، متوجه شد که دما برای ساعت ها ثابت می ماند. در سال 1903 او “فلاسک ” را به ثبت رساند.

به عنوان یک قاعده، دیواره های بیرونی بطری های فلاسک از فولاد ضد زنگ یا پلاستیک ساخته شده است.

خلاء بین دیواره بیرونی و داخلی گرما و سرما را ضعیف هدایت می کند. این کار چای، قهوه، سوپ یا آب داغ را در فلاسک در برابر دمای بیرون و برای مدت طولانی گرم نگه می دارد.

یک لایه بازتابنده در داخل برخی از لامپ های شیشه ای نیز گرما را منعکس می کند و شما را برای مدت طولانی تری گرم نگه می دارد. این اصل در مورد مایعات سرد داخل نیز صدق می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.