شناخت انواع واکس کفش

به احتمال زیاد، کفش شما در کیف کفش آمده است. اگر به طور مکرر کفش های خود را می پوشید (مثلاً حداقل یک بار در هفته)، نگه داشتن آنها در کیف ضروری نیست. با این حال، اگر یک جفت کفش دارید که کمتر می‌پوشند، یا اگر باید یک جفت کفش را برای فصل نگهداری کنید، قرار دادن آن‌ها در کیف کفش واکس کفش جیر برای محافظت از آن در برابر گرد و غبار بهترین گزینه است.

اگر کیف کفش ندارید، کیف پارچه‌ای برزنتی این کار را می‌کند (از کیسه‌های پلاستیکی Ziploc و سایر کیسه‌های پلاستیکی که تنفس نمی‌کنند و می‌توانند باعث رشد کپک‌ها شوند خودداری کنید).

هنگامی که هوا نامساعد است مراقب کفش های خود باشید. اگر بیرون به طور استثنایی مرطوب است، ممکن است برای آن روز از پوشیدن کفش های خود در بیرون خودداری کنید. چرم غرق در آب (که در اثر جذب آب احساس “ورم” می کند و تیره به نظر می رسد) با خشک شدن سریع اسانس خود را از دست می دهد و در برابر شکنندگی و حتی ترک خوردن حساس می شود. همین توصیه در مورد شرایط برفی نیز صدق می کند، جایی که ترکیب برف مرطوب و نمک جاده می تواند به سرعت سال ها از عمر کفش شما ببرد.

واکس کفش بی رنگ که برای براق کردن کفش هایتان نیاز دارید اینکه هر چند وقت یک‌بار باید به طور فعال از کفش‌هایتان مراقبت کنید، نه تنها به نحوه مراقبت منفعلانه از کفش‌هایتان بستگی دارد، بلکه به عادت‌های پوشیدنتان نیز بستگی دارد: چند وقت یک‌بار آن‌ها را می‌پوشید، روی چه سطوحی راه می‌روید، مدت زمانی که هر روز آنها را می‌پوشید، و حتی چه فصلی است.

فیتزپاتریک به ما اشاره کرد که “نیازی نیست که فرد کفش های خود را بیش از یک بار در هفته براق کند.” اگر به طور استثنایی کفش‌های خود را سخت می‌گیرید، اگر فقط یک جفت کفش دارید، یا اگر آن‌ها را در باران یا برف شدید می‌پوشید، ممکن است لازم باشد بیشتر از آن‌ها مراقبت کنید.

این راهنما پنج ابزار و لوازمی را پوشش می‌دهد که ما از طریق تحقیقات، مصاحبه با کارشناسان، و آزمایش در فروشگاه با Stanley Mayes پیدا کرده‌ایم تا اجزای ضروری مراقبت از کفش شما باشند.

واکس کفش چرم یک ابزار ضروری برای تمیز کردن گرد و غبار از روی کفش و برای نفخ کردن مرطوب کننده ها و براق کننده ها است. در حالی که هر برس موی اسب کار می کند، آزمایش ما نشان داد که پرداخت بیش از حداقل مبلغ برای به دست آوردن یک ابزار موثرتر یک سرمایه گذاری ارزشمند است.

هر واکس کفش چرم عسلی حرفه ای کفشی که من کفش هایم را با آن براق کرده ام، از یک تی شرت نخی قدیمی که به صورت مربع و نوارهای بلندتر بریده شده (برای صاف کردن) استفاده کرده اند. پیشنهاد می کنم برای صرفه جویی در هزینه همین کار را انجام دهید.

  • منابع:
  1. The Best Products for Maintaining and Shining Leather Shoes
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.