ساخت ساعت casio اصل که می تواند زمان را نگه دارد

اگرچه تاریخچه ساعت جزئیات مربوط به عصر سنگ و بسیار گسترده است، امروز ما در مورد ساعت casio اصل خاصی صحبت می کنیم که برای مناطق مختلف استفاده می شود.

از استفاده روزانه برای انجام کارهای روزمره، تا اینکه بتوانیم به طور معمولی یا رسمی به یک رویداد برویم. این ساعت مچی است.

همه می دانند که ساعت های مچی باید کوچک و دقیق باشند. چیزی که تا قبل از اختراع “مو” توسط دانشمند انگلیسی رابرت هوک (1635-1703) که در اواسط قرن هفدهم ساعت هایی با فنرهای قابل تنظیم ساخت، از نظر فنی ممکن نبود.

جزئیات. و این، با وجود اینکه این مرد انگلیسی سعی کرد یک شرکت معدنی راه اندازی کند، شرکت از ترس اینکه شرکای او می خواستند این اختراع را تصاحب کنند، سقوط کرد.

به زودی، در حدود سال 1670، کریستین هویگنس مدلی با فنر پیچشی منتشر کرد: “مو”، آیا این یک سرقت ادبی از اختراع بود؟ اگرچه آونگ برداشته شده است، اما ساعت هنوز به طور کامل زمان خود را پیدا نکرده است.

ساعت casio اصل

در آغاز قرن بیستم این ساعت‌ها هنوز ساعت‌های جیبی بودند، اگرچه در دهه‌های اول این قرن ساعت‌های مچی قبلاً در کاتالوگ‌های انبارهای بزرگ ذکر شده بودند.

لویی کارتیه (1875-1942) اولین ساعت های مچی را در سال 1904 برای هوانورد Santos-Dumont ساخت و در همان سال (1904) هانس ویلسدورف سوئیسی، بنیانگذار رولکس، ساعت مچی خود را تولید کرد.

برای همه چیز عجیبی به نظر می رسید که به زودی ناپدید می شود، یک بدعت. هیچ آینده برنامه ریزی شده ای برای این مدرنیته وجود ندارد. این یک اشتباه بزرگ در تاریخ ساعت سازان سنتی است، زیرا ساعت های مچی بیش از حد خودخواسته هستند.

در سال 1910 اولین ساعت مچی کرنوگراف برای ورزشکاران یا دوستداران ورزش های خیابانی ظاهر شد، مفهومی جدید و جالب که شیوه جدیدی از زندگی را پیشنهاد می کند.

از نظر تجاری، هدف آن مردان اسپرت و پیچیده است، که ترکیبی عالی برای زنده کردن ایده یک جنتلمن جدید در عصر جدید است. اما این رولکس بود که همه آنها را شکست داد و دیگران نیز از آن پیروی کردند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.