ساخت ساعت ست seiko vip که میتواند سرعت شما را در کارتان بیشتر کند

ساعت ست seiko vip برای کسانی طراحی شده اند که سبک زندگی فعالی دارند.

چنین مدل های ساعت برای انواع ماجراها آماده هستند: آنها اغلب موارد ضد ضربه، مقاومت جدی در برابر آب، عوارضی را دریافت می کنند که به شما امکان می دهد علاوه بر زمان، پارامترهای مختلف را اندازه گیری کنید.

به دلیل این عملکرد پیشرفته و افزایش تقاضا برای دوام، اکثر ساعت های ورزشی دارای قاب های بزرگ هستند.

اغلب در چنین مدل هایی منابع انرژی هیبریدی وجود دارد: به عنوان مثال، یک پنل خورشیدی در ساعت کوارتز با باتری که به شما امکان می دهد ساعت را دور از تمدن شارژ کنید.

گاهی اوقات در ساعت های ورزشی یک نشانه دوگانه از زمان وجود دارد: هر دو عقربه و صفحه نمایش الکترونیکی.

ساعت های ورزشی را می توان به دو کلاس جداگانه تقسیم کرد غواصی و مسابقه.

ساعت ست seiko vip

ساعت های غواصی برای کار در اعماق زیاد طراحی شده اند: قاب های ضد آب ضخیم آماده مقاومت در برابر غواصی تا صدها متر و تغییرات دمایی آنی هستند و همچنین دارای محافظت الکترومغناطیسی هستند.

معمولاً در چنین ساعت‌هایی تاج بزرگی با بریدگی‌های عمیق‌تر و خشن‌تر می‌گذارند تا بتوان آن را با دست‌های دستکشی پیچ داد. اغلب، یک پوشش نیز روی تاج پیچ می شود، که علاوه بر این از حرکت در برابر آب محافظت می کند.

اصلی‌ترین عارضه‌ای که ساعت‌های غواصی را متمایز می‌کند، قاب چرخشی یک طرفه با مقیاس دقیقه‌ای است که با آن می‌توانید زمان شیرجه را محاسبه کرده و به موقع صعود کنید.

همچنین اغلب عقربه ها و نشانگرهای ساعت های غواصی با ترکیبات شب تاب روشن می شوند که تشخیص زمان را حتی در عمق ممکن می کند.

ساعت‌های مسابقه از استحکام کمتری برخوردارند اما دقیق‌تر هستند: عملکرد اصلی آن‌ها حفظ زمان‌های دور دور است، بنابراین یک کرنوگراف داخلی دارند.

این عارضه به شما امکان می دهد دوره های زمانی خاصی ثانیه، دقیقه، ساعت را ثبت کنید. عملکرد کرونوگراف از نظر اندازه گیری به حرکت بستگی ندارد و توسط دکمه های جداگانه روی کیس کنترل می شود.

برخلاف یک کرونومتر ساده، زمانی که کرنوگراف در حال کار است، ساعت همچنان زمان را نشان می دهد و عملکرد اصلی خود را از دست نمی دهد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.