زعفران دسته طبیعی معمولی عمده

زعفران یکی از گران ترین گیاهان و ادویه ها در سرتاسر جهان می باشد. این گیاه که خاصیت خوراکی و درمانی نیز دارد در کشورهایی مانند ایتالیا، ایران، مصر، سوئیس و اسپانیا و غیره کشت می شود.

زعفران از جمله منابع صادرات غیرنفتی کشورمان می باشد که بیش از 75 درصد از زعفران تولید شده در کشورمان صادر می شود.

این گیاه گل های بنفش با 6 گلبرگ دارد که رنگ و طعم بی نظیری دارد. زعفران دسته طبیعی معمولی عمده از جمله زعفران خالص و مرغوب می باشد که در ادامه بیشتر به آن می پردازیم.

زعفران ۴ گرمی مصطفوی دسته با نام زعفران دختر پیچ نیز شناخته می شود.

این زعفران که رشته های اصلی زعفران می باشند، بدون جدا کردن قسمت خاصی از رشته زعفران و در کنار هم قراردادن و خشک کردن کلاله و خامه آن به دست می آید. زعفران رشته پس از کشت به همان صورت از گلبرگ جدا شده و بسته بندی می شود. زعفران دسته به دلیل اینکه کمترین دخالت انسان در تهیه آن به کار رفته بسیار مرغوب و گران قیمت بوده و طعم بی نظیری دارد.

زعفران دسته طبیعی معمولی عمده

خرید زعفران دسته

خرید زعفران دسته آگاهی از اطلاعات کافی در مورد یک محصول کمک زیادی به خرید اصولی و مقرون به صرفه دارد. با توجه به قیمت بالای این محصول و در نظر گرفتن این مسئله، در خرید زعفران دسته با کیفیت و قیمت مناسب نقش بسزایی دارد. زعفران دسته از قدیمی ترین محصولات فرآوری شده از گیاه زعفران می باشد.

قیمت تعیین شده نقش اساسی در خرید زعفران دسته دارد که این عامل متاثر از وضعیت بازار و کیفیت آن می باشد. زیرا زعفران به دلیل اینکه فرایند کشت و پرورشی سختی دارد بسیار کمیاب و گران می باشد. زعفران دسته بیشتر به صورت مثقالی عرضه می شود.

هر مثقال زعفران یک گرمی نگین معادل 1 میلی گرم می باشد که هنگام خرید باید به آن توجه کرد.

زیرا به دلیل گران بودن زعفران حتی دهم گرم هم در تعیین قیمت آن تاثیر دارد.

از جمله نکات مهم هنگام خرید زعفران دسته می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. بسته بندی ها شفاف و سالم باشد که مانع از نفوذ آلودگی شود.

2.ظروف بسته بندی در مقابل شکستگی مقاوم بوده تا مانع از خراب شدن زعفران دسته شود.

3. جهت اطمینان از سلامت آن تائیدیه سازمان غذا و دارو روی آن درج شده باشد.

4. رشته های زعفران دسته یک دست و کامل باشد.

5. بافت آن یکنواخت و سالم بوده و عاری از هرگونه رشته های زرد و سفید باشد.

زعفران دسته لرستان

زعفران دسته لرستان از انجا که زعفران از گران ترین و پرسود ترین ادویه های جهان می باشد، ایرانیان نیز در مناطق مختلف اقدام به کشت و پرورش این گیاه ارزشمند کرده اند. از جمله مناطق فعال در حوزه پرورش زعفران می توان به استان لرستان اشاره کرد. زعفران دسته لرستان از جمله محصولات کشت شده در این استان می باشد، که از کیفیت و مرغوبیت بالایی برخوردار است. زعفران دسته به دلیل اینکه تغییری در محصول آن ایجاد نشده و تمامل کلاله و خامه موجود در آن حفظ شده است، از مرغوبیت و کیفیت بالایی برخور دار است. توجه به همین امر باعث شده است تا کشاورزان و فعالان در حوزه کشت و پرورش زعفران در این استان روز به روز افزایش پیدا کنند.

از مهمترین ویژگی های زعفران دسته لرستان می توان به موارد زیر اشاره کرد:

1. به دلیل وجود خامه در زعفران دسته طعم و عطر بی نظیری به آن داده است.

2. میزان رنگ دهی آن بین 120-150 واحد است.

3. وجود خامه در زعفران دسته نشان دهنده اصل بودن کالا می باشد.

4. سهولت تشخیص اصل یا تقلبی بودن زعفران دسته

زعفران دسته لرستان کاملا ارگانیک و بدون افزودنی می باشد. این زعفران از پرمصرف ترین انواع زعفران می باشد که علاقمندان و طرفداران زیادی درد. زعفران دسته لرستان در صنایع غذایی، دارویی و صنعتی کاربرد دارد.

زعفران دسته عمده

زعفران دسته عمده

زعفران دسته به دلیل اینکه هنگام برداشت خامه و کلاله آن جدا نشده است به زعفران مادر نیز معروف است. زعفران دسته ایران از جمله منابع مهم صادرات ایران به شمار می آید. زعفران دسته عمده تولید شده در ایران سهم قابل توجهی از بازارهای داخلی و خارجی را به خود اختصاص داده است. جهت خرید زعفران دسته عمده می توان با برقراری ارتباط با تولید کنندگان، عمده فروشان و فروشگاه های عرضه کننده این محصول نسبت به خرید یک محصول با کیفیت و اصل اقدام نمود.

تهیه زعفران دسته عمده مرغوب در گروه شناخت کافی از بازار می باشد. از مهمترین کانال های ارتباطی جهت تهیه زعفران دسته عمده می توان به فروشگاه ها و مراکز عرضه آنلاین اشاره کرد. با توجه به نقش و تاثیر فضای مجازی و اهمیت آن در زندگی امروز می توان از آن به عنوان یک فرصت و راه ارتباطی جهت خرید زعفران دسته عمده اشاره کرد. مراکز و فروشگاه های آنلاین ارائه دهنده این محصول این فرصت را به شما می دهند تا به طور مستقیم با تولیدکنندگان ارتباط برقرار کنید. هرچند قیمت زعفران دسته عمده در گرو نوسانات بازار و قیمت دلار می باشد اما می توان با مراجعه به فروشگاه های آنلاین و مقایسه قیمت های ارائه شده خریدی مطمئن داشته باشید.

زعفران دسته نم کشیده

زعفران دسته نم کشیده زعفران دسته به عنوان یکی از مرغوب ترین و با کیفیت ترین انواع زعفران جایگاه خاصی در بازارهای داخلی و خارجی دارد. زعفران دسته نم کشیده به دلیل قرار گرفتن در محیط مرطوب و عدم توجه به دمای آن دچار این مشکل شده و باعث می شود کیفیت و مرغوبیت اولیه را از دست بدهد. از مهمترین عوامل موثر در حفظ کیفیت زعفران دسته می توان به دما اشاره کرد. عدم توجه به دما و رطوبت در نگهداری و بسته بندی زعفران دسته باعث می شود تولیدکنندگان و عرضه کنندگان این محصول خسارات جبران ناپذیری را متحمل شوند.

شرایط مناسب برای نگهداری زعفران دسته، محیطی با دمایی کمتر از 20 درجه سانتی گراد می باشد. از آنجا که زعفران مستعد جذب رطوبت می باشد، حفظ و نگهداری زعفران در محیط های مرطوب باعث می شود تا بعد از مدتی شما با انبوهی از زعفران دسته نم کشیده روبرو شوید. توجه به موارد گفته شده و رعایت آن ها در حفظ عطر، طعم و کیفیت زعفران دسته نقش بسزایی دارد.

مجموعه گل زعفران مفتخر است که با چندین سال سابقه در زمینه تولید و فروش زعفران دسته گامی مهم در جذب رضایت مشتری و حفظ جایگاه خود در این عرصه داشته است. این مجموعه با بهره گیری از تیم پشتیبانی و مشاوره ای حرفه ای و متخصص شما را در خریدی مطمئن و امن همراهی می کند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.