دستگاه ساکشن زنیت مد در تهران موجب دعوای بین دو پزشک شد

درست مانند دستگاه ساکشن زنیت مد نسخه‌های الکتریکی آن نیز جزو کمک‌ها هستند. حتی اگر در مراقبت های روزمره از آنها استفاده شود، شرکت بیمه سلامت مسئولیت پوشش هزینه ها را بر عهده دارد.

از آنجایی که دستگاه های مکش الکتریکی به سرعت چند صد یورو قیمت دارند، افرادی که نیاز به مراقبت دارند اغلب یک دستگاه قرضه دریافت می کنند.

برای اینکه افرادی که نیاز به مراقبت دارند بتوانند اکسیژن کافی دریافت کنند، آزاد بودن راه های هوایی مهم است. اگر این دیگر به طور طبیعی کار نمی کند، مثلاً با سرفه، می توان از دستگاه های مکنده استفاده کرد.

به عنوان یک خویشاوند دلسوز، می توانید سهم مهمی در اطمینان از اینکه ساکشن به خوبی کار می کند، داشته باشید.

دستگاه ساکشن زنیت مد

به فردی که نیاز به مراقبت دارد آموزش دهید: هر چیزی که ناشناخته باشد می تواند باعث نگرانی یا ترس افراد شود. به عنوان مثال، در حین ساکشن، یک کاتتر به دهان یا بینی وارد می شود .

این در ابتدا برای کسانی که نیاز به مراقبت دارند بسیار غیر معمول است. بهتر است مراحل مختلف را از قبل برای اعضای خانواده خود توضیح دهید و به سوالاتی که ممکن است پیش بیاید پاسخ دهید.
همراه با فرآیند ساکشن: حتی اگر یک سرویس مراقبت سرپایی ساکشن را بر عهده بگیرد، می توانید حمایت نسبی ارزشمند خود را ارائه دهید. برای شروع و گفتن چند کلمه اطمینان بخش، مطمئناً به او کمک خواهد کرد.
از بهداشت دهان و دندان حمایت کنید: مکش ضرری ندارد، اما می تواند غشای مخاطی دهان را تحریک کرده و آن را خشک کند. بنابراین بهداشت کامل دهان پس از ساکشن مهم است.
دستگاه مکش را تمیز کنید: مایع یا مخاط در حین مکش در ظرفی جمع می شود. با شستشوی کامل ظرف و در صورت لزوم با استفاده از برس بطری، از بهداشت مناسب اطمینان حاصل کنید.

همچنین باید پس از هر بار استفاده، شلنگ مکش را بشویید. همچنین بهتر است فیلتر باکتریایی را هر چهار هفته یکبار تعویض کنید. محفظه را می توان با یک پارچه مرطوب تمیز کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.