حوله تن پوش ورساچه بپوشید تا پوستی سفید داشته باشید

حمام اتاقی است که برای لحظات صمیمی در نظر گرفته شده است که دوست دارید احساس خوبی داشته باشید.

با این حال، حوله تن پوش ورساچه در این جهان از اهمیت ویژه ای برخوردار است. بعد از دوش گرفتن خود را در یک حوله حمام کرکی یا یک حوله بسیار نرم بپیچید، لذتی بی نظیر دارد!

به همین دلیل انتخاب کتانی با کیفیت که نیازهای روزانه شما را برآورده می کند بسیار مهم است. در اینجا 5 نکته برای بهترین انتخاب وجود دارد!

وزن و ضخامت: برای راحتی بی نظیر! مهم است بدانید که این وزن است که راحتی و قابلیت جذب حوله شما را تعیین می کند. چه پاک کردن بدن بعد از حمام، صورت، مو یا دست، این یکی از اهمیت بالایی برخوردار است.

اما گراماژ دقیقا چیست؟ در واقع، گرماژ مربوط به وزن پارچه در هر متر مربع است. این تراکم الیاف موجود در مواد تشکیل دهنده کتانی حمام شما است.

حوله تن پوش ورساچه

منطقاً هر چه وزن بیشتر باشد، حوله یا حوله شما جذب بیشتری خواهد داشت. با این حال، این بیانیه باید کمی واجد شرایط باشد، زیرا کیفیت الیاف نیز مورد توجه قرار می گیرد.

یک حوله معمولاً وزنی بین 350 تا 450 گرم در متر مربع دارد تا در عین سبک بودن، جاذب بماند.

یک حوله دارای وزن متوسط ​​420 تا 600 یا حتی 700 گرم در متر مربع است. هر چه وزن بیشتر باشد، جذب و نرمی بیشتری دارد و سریعتر خشک می شود.

اگر وقتی از حمام خارج می شوید نرمی و راحتی می خواهید، به لطف انتخاب بسیار زیاد، آنچه را که به دنبال آن هستید در بوتیک بلان سریز پیدا خواهید کرد.

ابعاد کتانی حمام: انتخاب اندازه مناسب حوله های دستی نیز برای رفع تمام نیازهای شما بسیار مهم است. حوله‌های دستی با اندازه‌های مختلفی برای همه استفاده‌هایی که از آن‌ها می‌کنید مناسب هستند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.