بهترین سرامیک برای منزل

پرسلن نوع خاصی از کاشی و سرامیک است که بسیار بادوام، ضد آب و مقاوم است. کاشی های چینی را می توان هم در کاربردهای داخلی و هم در فضای باز استفاده کرد. با این حال، نصب این کاشی ها تا حدودی دشوار است و برای آنها به کمک حرفه ای نیاز خواهید داشت.

ست مبل و میز ناهار خوری تراکوتا از خاک رس قرمز ساخته شده اند و یک کاشی طبیعی و شکننده هستند. این کاشی ها برای استفاده در کف سازی و همچنین در سقف ها مناسب هستند.

کاشی‌های موزاییک چیزی جز کاشی‌های سرامیکی کوچک نیستند که می‌توانند برای جلوه‌ای بزرگ‌تر با هم ترکیب شوند. این کاشی ها برای ایجاد دیوارهای ویژگی و اسپلش بک مناسب هستند.

کاشی و سرامیک با هدف
کاشی‌های سرامیکی یکی از پرکاربردترین انواع دیوار هستند و برای اهداف متعددی مناسب هستند. کاشی های سرامیکی فوق العاده بادوام و مقاوم هستند و می توان آن ها را هم در داخل خانه و هم در فضای باز نصب کرد. همچنین، این کاشی‌ها در طیف وسیعی از رنگ‌ها، سبک‌ها، طرح‌ها و اندازه‌ها در دسترس هستند که آن‌ها را برای بسیاری از کاربردها ایده‌آل می‌کند.

رایج ترین کاربرد سرامیک برای اهداف کف سازی است. به طور معمول، کاشی هایی با اندازه بین 12 تا 18 اینچ در مربع برای کفپوش مناسب هستند، اما می توانید کاشی هایی به بزرگی 24 اینچ در مربع را نیز انتخاب کنید. هنگام انتخاب کاشی و سرامیک برای کفپوش، همیشه کاشی هایی با سطح مقاوم در برابر لغزش انتخاب کنید.

یکی دیگر از کاربردهای رایج سرویس آرکوپال و سرامیک استفاده از آنها به عنوان کاشی دیوار است. کاشی های دیواری سرامیکی لعابدار برای استفاده به عنوان کاشی دیوار مناسب هستند. تمیز کردن و نگهداری آنها فوق العاده آسان است و همچنین در برابر آب مقاوم هستند. و، هر دو کاشی و سرامیک چینی لعابدار و کاشی موزاییک بسیار ضد آب هستند. آنها را برای استفاده به عنوان کاشی دیواری در حمام یا به عنوان پاشش آشپزخانه ایده آل می کند.

  • منابع:
  1. A BEGINNER’S GUIDE TO CHOOSING CERAMIC TILES
  • تبلیغات:
  1. ممنوعیت های جامعی برای استفاده از افزودنی های سرب در همه رنگ ها
  2. خرید سیب درختی + قیمت در سردخانه
  3. محدودیت های پرورش زیره و شباهت های مورفولوژیکی
  4. مکمل دانه کنجد پوست کنده نمکی در میان وعده های متعدد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.