بطری پت و استفاده های آن

هر بار پر کردن یک بطری پت رنگی یکبار مصرف را از ساختن نجات می دهد.
یک بطری قابل استفاده مجدد در مدت زمان نسبتاً کوتاهی هزینه کمتری دارد. اگر هر بار که می‌توانید یک بطری قابل استفاده مجدد را با آب شیر پر کنید، آب بطری می‌خرید، پول را دور می‌ریزید.
نوشیدن از یک بطری قابل استفاده مجدد به اندازه آب بطری سالم است. با توجه به آزمایش آب لوله کشی توسط آژانس های محلی، ایالتی و فدرال، هیچ دلیلی وجود ندارد که باور کنیم از آب بطری ایمن یا تمیزتر است.

اگر بازبین‌های ما فقط می‌توانند روی یک چیز به توافق برسند، آن این است – بطری‌های آب قابل استفاده مجدد راه حلی هستند. یکی بگیر!
اعتبار: جنا آمرمن

مواردی که باید قبل از خرید در نظر بگیرید
قبل از اینکه وارد بازار شوید، توصیه می کنیم ابتدا چند سوال از خود بپرسید:

چگونه از بطری پلاستیکی استوانه آب خود استفاده کنم؟
دانستن اینکه چگونه قصد استفاده از بطری خود را دارید به سرعت حوزه انتخاب شما را محدود می کند. آیا این بطری قرار است شما را در سفرهای ناهموار کوله‌پشتی همراهی کند، جایی که اونس هر وسیله را می‌شمارید؟ یا آیا قرار است شما را در کلاس یوگا همراهی کند، آماده است تا یک جرعه جرعه سریع در بین ژست‌ها بنوشید؟ برخی از بطری‌ها، مانند گزینه‌های پلاستیکی بدون BPA و فولاد ضد زنگ، برای انواع محیط‌ها و فعالیت‌ها مناسب هستند.

تاشو در مقابل صلب
بطری پت استوانه ای تاشو زمانی که فضا محدود است و وزن بسیار مهم است در اوج خود هستند. برخلاف بطری های سفت و سخت، وقتی خالی هستند فضای زیادی را اشغال نمی کنند. فقط آنها را بپیچانید و بسته بندی کنید. به همین دلیل، آنها مخازن پشتیبان عالی در پیاده روی های چند روزه ایجاد می کنند. بطری‌های جمع شونده نه تنها در مسافرت‌ها مفید هستند. استفاده از این بطری ها ناخوشایندترین است و به طور کلی دوام کمی دارند.

بطری آب – بطری های تاشو برای کوهنوردی، کوله پشتی یا هر …
بطری های جمع شونده برای کوهنوردی، کوله پشتی یا هر وزن و اندازه دیگری که نگران کننده است، عالی هستند.
اعتبار: جین ای جکسون

با این حال، مزایای بطری پت ادویه متمایز زیادی برای داشتن یک بطری سفت و سخت وجود دارد. ما دریافتیم که نوشیدن آن‌ها معمولاً راحت‌تر است، زیرا به اطراف نمی‌چرخند. در یک نیشگون گرفتن، آنها می توانند به عنوان یک ابزار بلانت، وردنه، چکش یا قوطی های ضد آب بداهه عمل کنند. بطری های سفت و سخت معمولاً بهتر از بطری های تاشو عایق می شوند.

  • منابع:
  1. How to Choose A Water Bottle
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.