استفاده از شال بافت در تمرینات جنگی

چیزی که واقعا در انتخاب روسری کمک می کند، حرکت در مدل های اصلی است. مثلا:

شال بافت دخترانه روسری مربعی که هنگام پوشیدن به شکل مثلث تا می شود. نه تنها سینه و گردن از باد پوشیده شده است، بلکه قسمت پایین صورت نیز پوشیده شده است، بنابراین این گزینه هم برای پیاده روی و هم برای پیاده روی مناسب است. بیشتر اوقات، روسری عرفات از پنبه ساخته می شود. شطرنجی، راه راه یا با طرح های کوچک است. یک گزینه ایده آل برای اوایل پاییز یا فصل گرم بهار که برای دختران و پسران مناسب است.

گرم ترین روسری پشمی است. از یک طرف این است. اما پشم نیز قیمت بالاتری دارد. و هر چه مواد نرمتر و زیباتر باشد، روسری گرانتر است.

روسری های نیمه فصل و بسیار گرم از پنبه ساخته می شوند. اگر متریال چگالی بالایی دارد (تعداد نخ ها در هر متر مربع پارچه)، و روسری به اندازه ای پهن است که آن را از وسط تا کرده و محکم بپیچید، خیالتان راحت باشد که از این گزینه برای زمستان استفاده کنید. در عین حال، روسری های نخی گاز نمی گیرند – هم از نظر هزینه و هم از نظر پوست. همچنین مراقبت از آن آسان تر است.

در مورد بافت، یک محصول بافتنی یا بافتنی به اندازه گرما نیست بلکه به سبک است. هر دو مدل بافتنی و بافت هم بسیار گرم هستند. اما یک روسری بافتنی هنوز دلپذیرتر است.

هک های کلی زندگی برای انتخاب روسری
چند نکته دیگر برای موفقیت هر چه بیشتر خرید روسری:

سبک لباس بیرونی و روسری باید مکمل یکدیگر باشند. یک روسری بافتنی با منگوله های بلند و یک کت محافظه کار معمولاً در کنار هم ظاهری نامناسب دارند. و همین روسری همراه با یک روسری بلند کلاسیک یک جفت عالی می سازد.
روسری بلند یک مدل پایه است. مناسب همه است، با هر سبک لباس ترکیب می شود. بصری صاحب آن را لاغرتر می کند.

  • منابع:
  1. How to choose a perfect scarf
    warm, stylish and comfortable

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.