استفاده از سنگ قیمتی در ساخت صفحه نمایش تلویزیون

معنی سنگ قیمتی توپاز
سنگ سیاه طلا دار نماد عشق و وفاداری است و گفته می شود که بر اساس سالنامه قدیمی کشاورز، به فردی که آن را می پوشد، قدرت و هوش می بخشد. اگرچه توپاز در چندین رنگ وجود دارد، توپاز نارنجی در بسیاری از فرهنگ ها و دوره ها با آتش همراه بوده است. تصور می شود که توپاز مانند سایر سنگ های طلایی شانس و اعتماد به نفس را به ارمغان می آورد.

مجموعه جواهرات زیبای توپاز ما را مرور کنید.

ارسال تصویر اصلی

معنی سنگ های قیمتی تورمالین
تورمالین در رنگ های بسیار متنوعی وجود دارد و به عنوان یک سنگ قیمتی زمینگیر و محافظ در نظر گرفته می شود. همچنین تاجر سنگ قیمتی می گوید: اعتقاد بر این است که تورمالین سنگ آشتی است و گفته می شود که به درمان قلب های شکسته و بهبود دوستی ها و سایر روابط کمک می کند. در فنگ شویی، کریستال های تورمالین اغلب برای محافظت از انرژی اتاق استفاده می شود.

معنی سنگ فیروزه ای
از زمان های قدیم تا امروز مردم قدرت های خاصی را به سنگ سفید قیمتی نسبت داده اند. قبایل بومی آمریکای جنوب غربی فیروزه را به عنوان حرز برای محافظت می پوشیدند، و در ایران باستان (و ایران امروزی) برخی معتقدند که پوشیدن فیروزه می تواند از “چشم بد” (اراده بد دیگران) جلوگیری کند.

معنی سنگ قیمتی تانزانیت
برای کسانی که به متافیزیک اعتقاد دارند، خرید سنگ قیمتی تانزانیت سنگ ایده آلی برای باز کردن چشم سوم شما و رسیدن به آگاهی بالاتر است. در همین راستا، تانزانیت قرار است ادراک و شهود را تشویق کند. برخی معتقدند تانزانیت همچنین می تواند به سم زدایی بدن و بهبود انرژی فیزیکی کمک کند.

به دست آوردن این اطلاعات قبل از خروج از فروشگاه مهم است، زیرا بر قیمت خرید شما تأثیر می گذارد و همچنین بر تمیز کردن و تعمیرات آتی و همچنین جایگزینی خسارت بیمه شده تأثیر می گذارد.

  • منابع:
  1. 24 Gemstone Meanings: The Surprising Symbolism Of Your Jewels
  • تبلیغات:
  1. برای اینکه همیشه اعتماد به نفش داشته باشید این کار ها را انجام دهید
  2. با نشستن بر روی این زیر انداز پرواز کنید
  3. برای رسیدن به مدیریت مالی صحیح پول هایتان را به بانک بسپارید
  4. عجیب ترین کنجد دنیا که رنگ عوض می کند!

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.