استفاده از سبد پلاستیکی آشپزخانه در یک مراسم موجب بهم خوردن آن شد

ظروف بسته‌بندی ثانویه (مانند جعبه‌ها، سطل‌ها، سینی‌ها، سبدها، و غیره) در اروپا رایج هستند، اما در آمریکای شمالی در حال گسترش هستند..

سبد پلاستیکی آشپزخانه یک جایگزین عالی هستند. نگهداری آنها آسان است و آنها می توانند از مشکلات رسیدگی جلوگیری کنند و اطمینان حاصل کنند که مشتریان کالاهای سالم و با کیفیت را دریافت می کنند.

در اینجا پنج دلیل برای تغییر سبد پلاستیکی وجود دارد:
1. سبد پلاستیکی می توانند محصولات سنگین تری را تحمل کنند
در حالی که مقوا می تواند انتهای سبک تر طیف را مدیریت کند، سبد پلاستیکی برای تحمل بارهای سنگین تر قوی تر است.

سبد پلاستیکی همچنین دوام بیشتری دارند، به این معنی که در برابر ضربه، ارتعاش و فشار در هنگام حمل و نقل، برداشت، بسته بندی و حمل و نقل به داخل و خارج از انبار، مقاومت می کنند.

2. ذخیره سازی و بازیابی آسان تر
در یک سیستم ذخیره سازی و بازیابی خودکار (AS/RS)، ظروف اغلب به صورت متراکم برای ذخیره سازی در طبقه انبار چیده می شوند.

سبد پلاستیکی

از آنجایی که جعبه‌های مقوایی می‌توانند از نظر اندازه و شکل متفاوت باشند، به راحتی می‌توان با بارهای نامتعادل یا ریختن غیرمنتظره به باد رفت. از سوی دیگر، سبد پلاستیکی در اندازه های استاندارد موجود هستند که امکان انباشتن ایمن و مطمئن را فراهم می کند.

3. بهداشت و ایمنی
تمیز کردن گرد و غبار، کثیفی و ریختن سبد پلاستیکی آسان است. آنها همچنین می توانند ضد عفونی شوند، که به ویژه هنگام پیروی از استانداردهای سختگیرانه برای سلامت و ایمنی مفید است.

4. عوامل محیطی
آیا انبار شما گرم و مرطوب است؟ یا سردخانه است؟ در حالی که ظروف مقوایی می توانند به راحتی تاب یا تخریب شوند، سبد پلاستیکی بهتر در برابر رطوبت و شرایط شدید بدون از دست دادن یکپارچگی ساختاری مقاومت می کند.

5. اهداف پایداری
در حالی که خرید جعبه های مقوایی نسبتاً ارزان است، اما دوام زیادی ندارند.

سبد پلاستیکی قابل استفاده مجدد هستند گاهی اوقات صدها یا هزاران بار که به طور قابل توجهی ضایعات را به حداقل می رساند. این می تواند در دراز مدت شما را نجات دهد و کاملاً با ابتکارات سبز تأسیسات شما پیوند بخورد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.