استفاده از روکش ملامینه ام دی اف به جای روکش دندان در آفریقا

برای تهیه روکش ملامینه ام دی اف نیاز به داشتن مجوز هایی است که درباره ی آن ها صحبت میکنیم.

گواهینامه های قابل اعتماد برای چوب های پایدار عبارتند از:

شورای نگهبان جنگل:
گواهی FSC تضمین می کند که چوب موجود در چوب MDF شما از جنگل هایی با مدیریت مسئولانه تهیه شده است که مزایای زیست محیطی، اجتماعی و اقتصادی را ارائه می دهد.

برنامه تایید گواهینامه جنگل:
رویکردهای PEFC برای مدیریت پایدار جنگل در راستای حفاظت از جنگل‌ها در سطح جهانی و محلی است و این گواهی را برای همه کارآمد می‌سازد.

دریافت گواهینامه PEFC به اندازه کافی سختگیرانه است تا اطمینان حاصل شود که مدیریت پایدار یک جنگل از نظر اجتماعی عادلانه، از نظر زیست محیطی سالم و از نظر اقتصادی مقرون به صرفه است، اما نه تنها برای مالکان جنگل های بزرگ بلکه کوچک قابل دستیابی است.

روکش ملامینه ام دی اف

در مورد چسب ها، گزینه های سازگار با محیط زیست بیشتری وجود دارد که می توانید انتخاب کنید. در صورت امکان، به سراغ ام دی اف هایی بروید که با چسب بدون فرمالدئید ساخته شده اند. این امر باعث کاهش سمیت و انتشار ترکیبات آلی فرار در محیط می شود.

به طور مشابه، اگر می خواهید مبلمان ام دی اف خود را آب بندی کنید (برای کاهش خطر انتشار VOC)، دوستدار محیط زیست ترین گزینه های موجود را انتخاب کنید.

خرید چوب پایدار همچنین به معنای کمک به جلوگیری از قطع درختان غیرقانونی یا ناپایدار است که به سیستم‌های زیستی جنگل‌ها آسیب می‌رساند و تغییرات آب و هوایی را تسریع می‌کند.

برداشت محصولات جنگلی از مزارع 26 درصد از تلفات جنگل ها را تشکیل می دهد.

قطع درختان برای چوب تاثیر کمتری بر ذخیره کربن نسبت به کندن کل کف جنگل و تبدیل آن به مزارع یا معادن دارد. با این حال، اگر قطع درختان به طور پایدار مدیریت نشود، می تواند به شدت به حیات وحش آسیب برساند.

زمانی که قطع درختان در جنگل‌های استوایی نقاط حساس زیستی سیاره ما – اتفاق می‌افتد، از دست دادن تنوع زیستی می‌تواند بسیار آسیب‌رسان باشد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.