استفاده از انواع پارچه مبلی

هنگام طراحی فضای داخلی مناسب برای حیوانات خانگی یا کودکان، دوام و تمیزی تمام سطوح را در نظر بگیرید. من عاشق فرش‌ها و پارچه‌های چندساله هستم، زیرا می‌توان آن‌ها را با سفیدکننده تمیز کرد و در برابر بسیاری از گناهان مقاومت کرد. پارچه‌های چندساله زمان پخت لوبیا چیتی دوام بیشتری دارند، که اغلب با «مالش دوگانه» مشخص می‌شود که آزمایش می‌کند چند بار می‌توانید از بالشتک صندلی داخل و خارج شوید، قبل از اینکه علائم استفاده نشان داده شود.

با مقیاس بازی کنید و یک بیانیه ایجاد کنید
مبل پررنگ با چاپ درخت نخل سبز، نقشه روی دیوار، کاغذ دیواری چاپ نخل، قایق، گیاهان

(اعتبار تصویر: MindTheGap)
گرایش ماکسیمالیستی در حال اعطای نمایندگی حاضر بزرگ است و اگرچه برای افراد ضعیف نیست، اما روشی دیدنی برای افزودن شخصیت به خانه است. ترکیب و تطبیق چاپ بخش مهمی از آن است، اگر خیلی زیاد به نظر می رسد اما کمی دوست دارید، به جای آن یک مبل معمولی انتخاب کنید.

«الگو و رنگ بهترین راه برای اطمینان از اینکه هر وسیله تزئینی در خانه شما لحظه خاص خود را دارد. افزودن یک چاپ پررنگ به مبل یک راه عالی نه تنها برای ایجاد یک نقطه کانونی پارچه مبلی جدید در اتاق نشیمن شما، بلکه برای ارتقای آن شاید بیشتر از یک کالای روزمره که اغلب نادیده گرفته می شود، به یک قطعه مشهور در خانه شما تبدیل می شود و به آن ویژگی خاص خود را می بخشد. استفان اورمنسیان، بنیانگذار و مدیر خلاق MindTheGap (در برگه جدید باز می شود) می گوید: شخصیت و داستان متمایز.

10. یا به یک احساس روستایی با خنثی بروید
کوسن های بافت دار اتاق نشیمن، پرتاب پوست گوسفند، فرش بافت دار

(اعتبار تصویر: J Elliot Interiors)
در انتهای مخالف ترازو، دشت هایی با اشاره ای از الگو قرار دارد قیمت روفرشی کشدار ترک ۱۲ متری خنثی ها پرس بدی دارند، اما برای چشم راحت هستند و در ایده اتاق نشیمن خانه روستایی عالی به نظر می رسند.

مبل را ساده نگه دارید و آن را پر از کوسن های طرح ریزی شده ظریف و یک یا دو پرتاب از پوست گوسفند کنید. رنگ مبل به شما انعطاف‌پذیری می‌دهد و این امکان را به شما می‌دهد که هر زمان که می‌خواهید سایه‌های برجسته را اضافه کنید.

  • منابع:
  1. Sofa fabrics: 12 tips for choosing the best upholstery for your furniture
  • تبلیغات:
  1. کیک اسپری فقط برای افراد کم حوصله نیست
  2. زمان هایی که باید از دستکش استفاده کرد
  3. عمل شستن ظروف زیر آب جاری با ماشین ظرفشویی
  4. برندهای تولید کننده کاشی که شهرت جهانی دارند

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.