استفاده از انواع شربت

شربت آلبالو سن ایچ زمانی که از شربت افرا استفاده می کنیم، تنها با تخیل خود محدود می شویم، این یک شیرین کننده عالی در قهوه، چای، لیموناد است و شیر افرا فوق العاده می سازد. ویلارد “جف” اسمیت می گوید.

با کره بادام زمینی

“این یک راز خانوادگی بوده است، اما من آن را فاش خواهم کرد.” ریچارد پوتوین می گوید. “نان تست با کره بادام زمینی و کرم افرا. همه چیز را می زند”.

برای جایگزینی شکر سفید در شربت انجیر بزرگسالان، 2/3 فنجان شربت افرا را به ازای هر 1 فنجان شکر سفید جایگزین کنید. اگر در حال پخت هستید، همچنین می خواهید مقدار کلی مایع موجود در دستور غذا را کمی کاهش دهید – حدود 1/4 فنجان. با اضافه کردن شربت افرا به دستور غذای خود به جای شکر سفید، ظرف شما تیره تر می شود. اگر پخت ظرف شما نیز سریعتر تیره می شود.

باب جیکمن و تمام خانواده اش به شربت انجیر علاقه زیادی دارند. همسرش کتابی با بیش از 100 دستور پخت منتشر کرده است! پسر عموی او، سرآشپز سابق دانشگاه مک مستر، دستور غذای مورد علاقه ای برای سس سالاد داشت. او آب پرتقال را با افرا مخلوط کرد تا طعم فوق العاده ای به دست آورد. اسید سیتریک کاملاً با شربت افرا ترکیب می شود.

برخی دارای جویبارها، سنگ بستر، حوضچه ها هستند. هر کدام محیط مخصوص به خود را برای درختان افرا ایجاد می کنند و فراموش نکنیم که یک جنگل نه تنها از درختان افرا ساخته شده است! انواع مختلف درختان نیز بر تولید شربت افرا تأثیر می گذارند.

پل بروکس، مالک مزرعه بروکس در انتاریو، کانادا می گوید: شربت انجیر فیژان 100% شیره افرا شکر خالص است. خرید شربت افرا از یک مزرعه محلی، خرید بهترین شربت افرا است که می توانید بخرید. شما از یک یا دو جنگل افرا خرید می کنید.”

  • منابع:
  1. Maple Syrup 101: The Ultimate Guide on How to Select, Store and Cook with Maple Syrup
  • تبلیغات:
  1. کشف کنسانتره انار در صندوق امانات بانک ملی!
  2. درمان زانو درد با خوردن آویشن امکان پذیر شد!
  3. قاتلی از عایق برای خفه کردن افراد استفاده می کرد!
  4. دستگاه بادکن جلوی مشکلات کلیوی را می گیرد

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.