آرایشگری با چسب رازی مشهد موی مصنوعی برای مشتری خود نصب کرد

ما طیف گسترده ای از چسب رازی مشهد مفید برای کاربردهای مختلف داریم.

ساختاری. این می تواند بر اساس اپوکسی، اکریلیک و پلی اورتان باشد که به آن اجازه می دهد مقاومت مکانیکی، شیمیایی و حرارتی بالایی داشته باشد.

این نوع چسب جایگزین بسیار خوبی برای تثبیت مکانیکی است و می تواند بر روی مواد مختلفی مانند: آلومینیوم، شیشه، چوب، سرامیک، فلزات، کامپوزیت ها، لاستیک، پی وی سی، پلی اتیلن و پلی پروپیلن استفاده شود.

نیازی به نیاز خاصی مانند فشار یا برس نیست و سازگاری گسترده آن بر روی مواد مختلف مانند: فایبرگلاس، پلی اتیلن، پلی پروپیلن، چوب، آگلومره، نمد، چوب پنبه، پلی کربنات، ABS، فوم، پارچه، فلزات، چرم، کاغذ، مقوا، پلی استایرن منبسط شده و شیشه.

سیانواکریلات ها مزیت اصلی سیانواکریلات ها اتصال فوری مواد مختلف مانند فلزات، چوب و پلاستیک است.

شما می توانید آب بندی و چسباندن را دریافت کنید، بنابراین می توان آن را در موادی مانند: شیشه، مرمر، فولاد، آلومینیوم، چوب و غیره استفاده کرد.

چسب رازی مشهد

این نوع چسب بر پایه آب است (معمولاً چسب فعلی بر پایه حلال است) به هر حال تبخیر آب یا حلال چسبندگی هر دو سطح را آسان تر می کند.

توجه داشته باشید که حداقل یکی از سطوحی که روی آن اعمال می شود باید متخلخل باشد. این نوع چسب ها می توانند مزایای زیادی داشته باشند و چسب های مبتنی بر آب به سلامت آسیب وارد نمی کنند و غیر قابل اشتعال نیستند.

تطبیق پذیری این چسب ها یکی از بهترین مزیت هاست.

پخت توسط اشعه ماوراء بنفش. این نوع چسب بدون حلال در صورت قرار گرفتن در معرض یک منبع پرتو فرابنفش با طول موج و شدت مشخص در چند ثانیه قادر به پخت، انجماد یا سخت شدن است.

گرما قابل فعال شدن این چسب که به عنوان چسب داغ یا پلی استر نیز شناخته می شود، یک چسب جامد است که برای ذوب شدن با استفاده از تفنگ طراحی شده است.

بنابراین استفاده از آن بر روی مواد حساس به دما توصیه نمی شود. این نوع چسب را می توان برای مجموعه ها، پرکننده ها، محصور شده و به عنوان روشی جایگزین برای بست مکانیکی استفاده کرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.